top of page
Menu
O nas

O nas

"Kreacja miejsca, w którym pojawią się rzetelne odpowiedzi na wszelkie wątpliwości dotyczące żywienia"

ten cel nas połączył i zainspirował do stworzenia internetowego projektu edukacyjnego Nutridemy.

Jesteśmy grupą dietetyczek, które pomimo odmiennych charakterów i pasji działają razem, wykorzystując swoje umiejętności oraz unikatowe spojrzenie na dietetykę, aby pomóc osobom gubiącym się w gąszczu informacji. Pragniemy reagować na potrzeby i pytania innych, a tym samym systematyzować najistotniejsze kwestie z zakresu żywienia i żywności.

Przeczytaj nasze posty z Instagrama!

Kliknij w zdjęcie, aby przeczytać post. Niektóre treści są zaopatrzone w więcej niż jedno zdjęcie - przewiń je za pomocą strzałek przy grafice.

Nutripedia

Nutripedia

Nie każdy posiada wiedzę biologiczną, co może nieco utrudniać zrozumienie pewnych treści dotyczących nauki o żywieniu. Dlatego też, naszym celem jest przybliżenie podstawowych pojęć biologicznych, które umożliwią poznanie omawianych zagadnień w sposób właściwy, niezbędny do prawidłowego wykorzystania zdobytej wiedzy.

 

Zapraszamy do naszego kompendium, w którym zawarte są elementarne informacje dotyczące składników znajdujących się w żywności. Jest to zbiór wiedzy teoretycznej, oparty na podstawowej literaturze z dziedziny żywności i żywienia.

Image by Annie Spratt
Zespół Nutridemy

Zespół Nutridemy

Kliknij w zdjęcie, aby poznać nas bliżej!

Kontakt

Skontaktuj się z nami mailowo

lub wypełnij formularz

Dziękujemy za wiadomość!

​© 2020 strona utworzona przez Wix.com

bottom of page